KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936206
nr 1593 6206
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, man i rustning. Olja på duk, 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:22:13
500 kr
600 kr